Bebek / Çocuk / Genç Odalarında Tasarım Ve Düzen Nasıl Olmalıdır?

Hangi yaştan olursa olsun çocuklarımızın rahat ve konforlu bir alanda yaşamaları için tasarlanan Kids & Teens mobilya ve dekorasyonları, onlar için sadece bir oda değil aynı zamanda kendilerini mutlu ve güvende hissetlikleri bir ortam özelliğini taşımaktadır.

Bebekler için özellikle ebeveynlerin dizayn ettiği odalar, öncelikle ebeveynlerin özellikle dikkat ettikleri güven üzerine dayalı bir tasarım anlayışı ile yapılmaktadır. Aileler bebeklerinin keyifli bir uyku çekmeleri için rahat bir yatak, güvenilir bir ortamda büyümeleri için sağlam ve kullanışlı bir beşik tercihi ile ilk adımlarını atıyorlar.

Kimi zaman soft kimi zaman ise daha canlı renkler ile bebeklerinin ortama kolay bir şekilde adapte olmasını sağlarken, ilgi çekici aksesuarlar ile bebeklerinin merak duygusunu teşvik ediyorlar. Dünyayı keşfetmeyi seven bebekler için özel olarak üretilen aksesuarlar, yaratıcılığın ilk adımları için en uygun zemini hazırlamaya çalışıyorlar.

Çocuklarımızın ise enerjik ve yaratıcılığının ön plana çıktığı yaşlarda onlara gerekli geniş alanları sunmalı, sevdikleri karakter tasarımları ile ilgilerini çekmeli  ve güvenliği ön planda tutan eğlenceli tasarımlar ile mutluluklarına katkıda bulunmalıyız.

Kendilerini rahat hisseden çocuklarımız,Kids & Teens’in  de yaratıcı dokunuşlarıyla hayal dünyalarında sınırsız bir yolculuğa çıkıyorlar.

Gençlerimizin ise ders programları ve hobileri ile daha çok zaman harcayabildikleri genç odaları, özellikle modern ve minimalist dokunuşlar ile ön plana çıkıyor. Gençlerimizin gençlik enerjisine ortak olmak, kendilerini mutlu hissetmeleri için kimi zaman dağınıklığa kimi zaman ise hobilerine yer açmak amacıyla estetik ve kullanışlı öğeler tercih edilmelidir.