Hakkımızda

Hakkımızda

“Tarzını yaşam alanlarına yansıtmak isteyen aileler için, bebek, çocuk ve genç odalarına global ve bölgesel trendlere uygun çözümler üreten, akıllı bir yaşam alanı markası olarak sevilmek, beğenilmek ve takdir edilmek” vizyonu ile KIDS&TEENS, 2014 yılından bugüne dek, mobilya ürünleri, aksesuar, aydınlatma, tamamlayıcı ürün ve tekstilden oluşan bebek, çocuk ve genç odası ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, kurumsal markası ALFEMO’nun da verdiği güçle, “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen KIDS&TEENS,  mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmakta; böylece odalarda bebeklere huzur, çocuklara keyif ve gençlere aradıkları özgürlüğü yaşatmaktadır. 

Geniş ürün yelpazesi ile bebeklerin, çocukların ve gençlerin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, 60.000 m²’si kapalı olmak üzere 200.000 m²’lik  alana yayılmış tesislerde üretmekte olan KIDS&TEENS, yıllık ortalama 500.000 modüler paket üretim kapasitesine sahiptir. Tamamen otomasyona dayalı tesislerinde, SAP sistemine entegre edilmiş yeni nesil teknolojiye sahip, Alman menşeili, CNC ve PLC kontrollü tam otomatik, modern üretim teknikleri ile üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makineler kullanılmakta olup,  sahip olunan GS Sertifikası ve TÜV Kalite Sertifikaları ile dünya standartlarında ürünler üretilmektedir.

Almanya, Avusturya, İsviçre, Liechtenstein, Portekiz, Polonya,  Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan ve Hindistan’da sahip olunan Walt Disney lisansı ile dünyaca popüler karakterleri bebek, çocuk ve genç odalarında tüketicilerle buluşturmaktadır.

KIDS&TEENS,  ülkemizde gerçekleştirdiği marka yatırımı ve bayi teşkilatı ile de, her geçen gün daha fazla sayıda tüketiciye ulaşarak büyümektedir.

Kutu 1

Kids&Teens, Disney lisanslı ürünler, çalıştığı ünlü tasarımcılar ve özgün tasarımlarla size benzersiz bir ürün skalası sunuyor. 5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapan Kids&Teens çocukların hayallerini odalarına taşımak için çalışıyor.

Kutu 2

Tasarımla fonksiyonelliğin bütünleştiği Kids&Teens ürünleri, çocuk ve gençlere vakit geçirmekten mutluluk duyacaklaır, stili olan, çok kullanışlı yaşam alanları sunar.

Kutu 3

Kids&Teens, kullandığı her malzemeyi Avrupa Standartları’nda kalite kontrol testlerinden geçirerek üretime dahil eder. Her Kids&Teens ürünü, kapsamlı kalite onay prosedüründen geçtikten sonra satışa sunulur.

Kutu 4

Kids&Teens,üretimin her aşamasında yüksek teknolojinin tüm imkanlarından yararlanır. Sürekli güncellenen makine parkı ile kalite ve verimlilik en üst düzeye çıkarken hata payı en aza indirilir.

Kutu 5

Renk, tasarımın önemli bir boyutudur. Kaynağı doğa olan ve özenle seçilen renkler, Kids&Teens ürün tasarımında yaşam bularak zamana meydan okuyan yapıtlara dönüşür.

Kutu 6

Kids&Teens, kullandığı her malzemeyi Avrupa Standartları’nda kalite kontrol testlerinden geçirerek üretime dahil eder. Her Kids&Teens ürünü, kapsamlı kalite onay prosedüründen geçtikten sonra satışa sunulur.

Kutu 7

Ürün ambalajında yer alan 3D montaj şemalarının yönlendirmeleri ile ürün kurulumları hızlı ve hatasız olarak kolaylıkla yapılabilir. Kurulum kolaylığı için her parça montaj şemasıyla uyumlu bir biçimde numaralandırılır

Kutu 8

Bütün Kids&Teens ürünler yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen GS (Geprüfte Sicherheit) Kalite Belgesi’ne sahiptir ve üretiminde GS Belgesi’nin gereklilikleri titizlikle uygulanır.