Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan KIDS&TEENS ve ALFEMO mağazalarında, 4 Mayıs 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan KIDS&TEENS ve ALFEMO mağazalarında World Card ile yapılan 4-14 taksitli alışverişlerde ilave 4 taksit avantajı sunulacaktır.  Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. KIDS&TEENS bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi KIDS&TEENS mağazalarında yer almaktadır. KIDS&TEENS önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından KIDS&TEENS sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

“%30 İndirim+ Yatak Hediye” kurgulu kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya süresince tüm Kids&Teens ürünlerinde; liste fiyatları üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.
  • 3.990 ₺ ve üzeri tüm STU bazlı bebek odası alışverişinde aynı sözleşme ve faturada olması koşuluyla 70x130 veya 80x180 Baby Pedic Yatak hediye verilecektir.
  • 4.990 ₺ ve üzeri tüm STU bazlı çocuk & genç odası alışverişinde aynı sözleşme ve faturada olması koşuluyla 90x190, 90x200, 100x200 veya 120x200 Dream Young Yatak hediye verilecektir.

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve kidsandteens.com.tr web sitesinde yer almaktadır.