Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan KIDS&TEENS mağazalarında, 08 Nisan 2019-30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olup; ürünler stok imkanları ile sınırlıdır.  Kampanya kapsamında, kampanyaya KIDS&TEENS mağazalarında Axess Kart ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. KIDS&TEENS bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi KIDS&TEENS mağazalarında yer almaktadır. KIDS&TEENS önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından KIDS&TEENS sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

%25 İndirim + Anında 1000 TL’ye Varan İndirimler + %10 KDV İndirimi kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

Kampanya; tüm bebek, çocuk ve genç odalarında takım ve tekil alımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm ürünlere peşin fiyat üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.  4.900TL-6.900TL arası alışverişe 500 TL, 6.900TL-9.900TL alışverişe 750 TL, 9.900 TL ve üzeri alışverişe 1.000 TL anında indirim uygulanacaktır. Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve kidsandteens.com.tr web sitesinde yer almaktadır. %10 KDV indirimi bu fiyatlara dahildir.

Bu kampanya kampanyaya katılan KIDS&TEENS mağazalarında geçerlidir. Detaylı bilgiyi tüm KIDS&TEENS Mağazaları’ndan temin edebilirsiniz. İndirimli ürünlerin indirim sonrası fiyatları insert fiyat listelerinde ve kidsandteens.com.tr web sitesinde belirtilmiştir.

Belirtilen indirimlerin uygulanabilmesi için alışverişin aynı sözleşme ve fatura dahilinde gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.