Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan KIDS&TEENS ve ALFEMO mağazalarında, 20 Temmuz 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan KIDS&TEENS ve ALFEMO mağazalarında Maximum Card ile fiyata 2-14 taksitli işlemlerde “+ 4 TAKSİT veya 2 Ay Erteleme” avantajı sunulacaktır. Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. KIDS&TEENS bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi KIDS&TEENS mağazalarında yer almaktadır. KIDS&TEENS önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından KIDS&TEENS sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

“%40’a varan indirimlere ek;”

  • 5.490 TL ve üzeri çocuk ve genç mobilyası alımlarında “Çalışma Masalarında %50 İndirim”
  • 4.490 TL ve üzeri bebek odası alımlarında “Yatak Hediyesi”

 Kurgulu kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya süresince tüm Kids&Teens ürünlerinde; liste fiyatları üzerinden %40’a varan indirim uygulanacaktır.
  • Çalışma Masası hariç 5.490 ₺ ve üzeri tüm çocuk & genç odası alışverişinde aynı sözleşme ve faturada olması koşuluyla takıma ait “Çalışma Masası %50 İndirimli” verilecektir.
  • Yatak hariç 4.490 ₺ ve üzeri tüm STU bazlı bebek odası alışverişinde aynı sözleşme ve faturada olması koşuluyla 70x130 veya 80x180 Baby Clean Yatak hediye verilecektir.

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve kidsandteens.com.tr web sitesinde yer almaktadır.