Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan KIDS&TEENS mağazalarında, 9 Eylül 2019 – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan KIDS&TEENS mağazalarında  Axess Kart ile yapılan 2-12 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacaktır. Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. KIDS&TEENS bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi KIDS&TEENS mağazalarında yer almaktadır. KIDS&TEENS önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından KIDS&TEENS sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

Okula Dönüş İndirimi kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

  • Tüm ürünlerde %30 indirime ek 5.490 TL üzeri alışverişlerde çalışma masalarında %50 indirim ve bebek odalarında yatak hediye edilecektir.
  • İndirim kampanyası dahilinde tüm ürünlerde liste fiyatı üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.
  • 490 TL üzeri çalışma masası hariç alışverişlerde, çalışma masalarına %30 indirime ek %50 indirim uygulanacaktır.
  • 990 TL üzeri alışverişlerde Baby Pedic yatak veya Baby Relax yatak hediye edilecektir.
  • Denim Çalışma Masası, çalışma masalarında ekstra %50 indirim kampanyasının dışında tutulmuştur.
  • Moi Bebek Odası, yatak hediye kampanyasının dışında tutulmuştur.
  • Yatak hediye kampanyası ile çalışma masalarında ekstra %50 indirim kampanyası birleştirilemez.

 

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve kidsandteens.com.tr web sitesinde yer almaktadır.