Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan KIDS&TEENS mağazalarında, 1 Temmuz 2019 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan KIDS&TEENS mağazalarında World Card ile yapılan 2-7 taksitli alışverişlerde ilave 5 taksit avantajı sunulacak olup; 12 taksit ile yapılan işlemlere +6 ek taksit verilecektir.  Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. KIDS&TEENS bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi KIDS&TEENS mağazalarında yer almaktadır. KIDS&TEENS önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından KIDS&TEENS sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

 

“Tüm ürünlerde geçerli net %30 indirim + 3.900 TL üzeri alışverişe hediyeler”

indirim kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

Kampanya; tüm bebek, çocuk, genç odalarında ve aksesuar, yatak ve uyku tekstili ürünlerinde takım ve tekil alımlarda geçerlidir.

İndirim kampanyası dahilinde tüm ürünlerde peşin fiyatlar üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

3.900 TL üzeri alışverişlerde Air Chair Sandalye veya Moi Tavan Aydınlatması hediye olarak verilecektir. Her 3.900 TL’lik alışverişte bir hediye verilebilecektir.

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve kidsandteens.com.tr web sitesinde yer almaktadır.